Výsledky  18.Horácká rally opět vítězství
Pokratší pauze opět vyjela na trať již 18.Horácké rally dvojce závodníků z Vysočiny, Pavel Přibyl a Miloš Šeba s naladěnou Felicií, aby ukázali, všem že stále patří mezi špičku skupiny a velké soupeře závodů v rally. Tento víkend se v okolí Třebíče odjela velice známá Horácká rally kde naši borci podali velice dobré výkony i přes vysoké teploty kdy ve voze vládne i 70 stupňu celsia. Přezevšechno naši kluci obsadili bednu na jejím nejvyšším místě a opět si dosáhli na zlato. Děkujem
  Posádka Přibyl-Šeba zvítězila ve své třídě
  Hattrick na Krumlově
Již po třetí zasebou se podařil naší klukům vítězný kousek. Na závěr náročné leč moc pěkné Rally Český Krumlov dojela posádka na první místě ve skupině.
  Hodnocení sezóny 2006
Vstupem do sezony byla ješte zimní rally Vysočina v Okříškách. Netradičním startem byl prolog v nočních ulicích města Třebíče. Druhý den se již závodilo na klasických rychlostních zkouškách, pokrytých většinou sněhem a ledem. V náročných podmínkách se nám podařilo zvládnout všechny nástrahy trati a zvítězit ve třídě N1.
  Náročné, ale úspěšné jaro Přibyl Rally Teamu
Po ještě zimním startu letošní sezóny čekaly posádku našeho týmu další čtyři starty v kolotoči rychlostních zkoušek.
  Vítězný vstup do sezóny 2006
Prvním podnikem v letošní sezóně byla pro naši posádku téměř domácí Rally Vysočina s centrem v Okříškách. O start se netradičně postaral ne příliš jezdecky atraktivní prolog v třebíčských ulicích. S velmi proměnlivým počasím se naše posádka i přes jednu chybu dokázala vypořádat a šla spát na prvním místě ve třídě a se skalpem mnoha posádek na výkonnějších vozech.
  Waldviertel rally 2005
Druhým letošním zahraničním startem a zároveň posledním v sezóně byla i českými fanoušky oblíbená Waldviertel raly jedoucí se několik km za českými hranicemi. Letošní ročník se po delší přestávce jel téměř z 70% na šotolinovém povrchu a tím byl i pro naši posádku zpestřením.
  Horácká rally 2005 vítězně
Pro naši posádku téměř domácí Horácká rally startovala v pátek 21.října z třebíčského náměstí. Po slavnostním startu na naši posádku čekalo 8 rychlostních zkoušek v okolí Náměště nad Oslavou a Velkého Meziříčí. Náročnost rychlostních zkoušek umocňovala všudypřítomná mlha a množství vytahaného bláta v zatáčkách. I přes tento fakt se na naše posádka po první sekci 4 RZ dostala do vedení. V dalších čtyřech rychlostkách se kvůli špatné volbě pneumatik nepovedlo pokračovat ve stejném tempu a proto následoval sestup na druhé místo ve třídě.
  Mühlviertel Rallye 2005 - Hodnocení
Pro naši zahraniční premiéru jsme zvolili rakouskou Mühlviertel rally.
  Po bramborových Blovicích do Rakouska
Blovická rally Úslava se navzdory předpovědi jela za téměř tropického počasí třetí červencovou sobotu. Naše posádka již předem avizovala, že se do Blovic jede spíše rozjet před svoji premiérou na rakouských tratích.
  SEAT rallye Český Krumlov - Hodnocení
Nebýt jednoho rozhodnutí komisařů dalo by se zde psát jen v superlativech, ale začneme popořadě.
  Autonova Rally Tišnov 2005 - Hodnocení
V pořadí třetím závodem v letošní sezóně byla pro naši posádku Autonova Rally Tišnov. Už při seznamovacích jízdách bylo jasné, že charakter tratě naší technice nebude moc vyhovovat. Věděli jsme, že ztrátu, kterou nabereme na konkurenci v silnějších vozech v dlouhých stoupáních, nebude jednoduché dohnat, ale předem jsme nic nevzdávali a těšili jsme se na závod.
  II. IDEA IQ Rallye Pelhřimov - Hodnocení
Druhým podnikem "sprintového" mistrovství se konal na pěkných a výborně připravených tratích v okolí Pelhřimova. Tento závod byl do kalendáře zařazen poprvé a poprvé se náš tým rozrostl na tři servisovaná auta. Tradiční Pavlovu Felicii a MBčko Petra Copa doplnila další Felicie tentokrát pro třídu A6 připravená pro Petra Dukáta jedoucího s Petrem Sedláčkem.
  Rally Vysočina - Hodnocení
Na první letošní podnik mistrovství republiky jsme se vydali do pro nás nedalekých Okříšek na Rally Vysočina. Díky letošní dlouhé zimě se daly očekávat těžké tratě na březen netypicky pokryté sněhem a ledem. Tomuto jsme podřídili i přípravy a nachystali jsme pro tento závod pneumatiky s hroty.
  Agrotec rally Modřice 2004
Posledním podnikem sezóny 2004 se pro naši posádku stala Agrotec rally Modřice. Tato soutěž měla jednak posloužit jako rozloučení se pro letošek s fanoušky, ale zároveň pro „spravení chuti“ po smolné Horácké rally.
  Horácká rally Třebíč 2004 - Hodnocení
Pro nově sestavenou posádku Přibyl Rally teamu Pavel Přibyl - Miloš Šeba Horácká rally začala už ve čtvrtek 21.10.04 v podvečer slavnostním představením posádek na třebíčském náměstí. Zájem příznivců o posádku byl dlouhý a téměř nedovolil týmové felicii opustit rampu rally a přilehlé prostory. Vynikající atmosféru a divácký zájem přibližují fotografie zahajující fotogalerii.
  AIR DESIGN Sprintrally Česká Lípa - Hodnocení
Letošní poslední podnik MČR ve sprintrally byl zasazen do tratí v okolí České Lípy s centrem na Sosnovském autodromu. Jelikož jsme zde startovali už v minulé sezóně, nebyla pro nás kvalita tratě mimo Sosnovský autodrom velkým překvapením.
  Böttcher Rally Vyškov 2004
Šestý závod letošní sezóny se za slunečného počasí konal na pěkných technických tratích v okolí Vyškova.
Ještě před startem jsme byli seznámeni se zkrácením rz 4/8. Tento fakt jsme uvítali s vědomím, že jde o sice krásný, ale velmi rozbitý lesní úsek.

Zpět
Přibyl Rally Team © 2006, www.pribylrallyteam.com