Náročné, ale úspěšné jaro Přibyl Rally Teamu


Po ještě zimním startu letošní sezóny čekaly posádku našeho týmu další čtyři starty v kolotoči rychlostních zkoušek.

Prvním startem jara byla Agrotec rally Hustopeče. Náročné, místy uklouzané tratě ve vinicích v okolí Hustopečí byly pro naši posádku zkouškou, ze které po šesti rychlostních zkouškách vzešla druhá pozice ve třídě a spokojenost s body do celkového hodnocení.

Druhou rally jara v pořadí byla Eurostroj Schlager rally Tišnov. V letošním ročníku sáhli pořadatelé ke změnám trati a výsledek byl opravdu velmi dobrý. Na devíti měřených úsecích v poslední etapě smáčených deštěm jsme vybojovali třetí místo ve třídě a už jsme se připravovali na „návštěvu“ ve velkém mistrovství.

Týden po Tišnově jsme opět po roce zavítali na tratě Rally Krumlov. Celý závod je spojován s krásným jarním počasím, které bohužel v letošním roce ukázalo svoji odvrácenou tvář. Na výkonu naší posádky se to však nepodepsalo a po dvou náročných dnech strávených na tratích rychlostních zkoušek jsme si dojeli pro vítězství ve třídě.

Posledním podnikem jara byla pačejovská rally Agropa. Zdejší poměrně rychlé tratě byly pro letošek změněny k lepšímu. Na start jsme se vydali po nočním dešti a první sekce byla ješte trochu uklouzaná. Ve zbytku rally se nám porařilo úspěšně vybojovat druhé místo ve třídě a připsat si důležité body do celkového hodnocení.

Naším dalším startem bude v termínu 30.6. – 1.7. velmi oblíbený rallysprint Kopná.

Přibyl Rally Team © 2006, www.pribylrallyteam.com