Vítězný vstup do sezóny 2006


Prvním podnikem v letošní sezóně byla pro naši posádku téměř domácí Rally Vysočina s centrem v Okříškách. O start se netradičně postaral ne příliš jezdecky atraktivní prolog v třebíčských ulicích. S velmi proměnlivým počasím se naše posádka i přes jednu chybu dokázala vypořádat a šla spát na prvním místě ve třídě a se skalpem mnoha posádek na výkonnějších vozech.

Noční déšť, sněžení a mráz udělal z ranní volby pneumatik velkou loterii. Pro Pavla s Milošem byla volba jasná a Felicie dostala úzké pneumatiky s hroty. Tato volba se ukázala jako správná a i díky ní se dařilo bez zbytečného riskování odjíždět na nevyzpytatelných tratích nejbližším soupeřům. Všechny tři sekce se podařilo absolvovat bez velkých krizí a i auto fungovalo ne jedničku. V závěru rally posádka už jen s přehledem kontrolovala vedení ve třídě a mohla se těšit na plný bodový příděl.

Po průjezdu cílovou rampou se Pavel s Milošem mohli radovat s prvního místa a průběžného vedení v celém šampionátu. Dalším startem, kde se posádka pokusí hájit podobné pozice jako na Rally Vysočina bude Agrotec rally Hustopeče jedoucí se 14. – 15.5.2006.


Zpět
Přibyl Rally Team © 2006, www.pribylrallyteam.com